Kde službu poskytujeme

Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Informace pro uživatele

Denní stacionář Šípek podporuje způsob života, který se přibližuje životu běžných vrstevníků. Klienti mají možnost žít ve svém rodinném prostředí a zároveň mohou trávit čas ve společnosti vrstevníků smysluplnými aktivitami dle svých přání a potřeb.

Uživatel služby má zajištěnou péči, která vychází z jeho potřeb a zachovává aktuální míru jeho schopností, dovedností a návyků. Každý má možnost volby trávení volného času, například společenskými hrami, nebo kreativními činnostmi. Průběh poskytované služby vede k duševní pohodě uživatele, k čemuž přispívá i častý pobyt venku na zahradě, a k obohacení o zkušenosti soužití v kolektivu vrstevníků. Klientům také velmi prospívá účast na kulturních a společenských akcích. To vše je důležité pro udržení a rozvoj schopností v oblasti sebeobsluhy, komunikace a sociálních dovedností.

Forma služby: ambulantní

Cílová skupina: lidé s mentálním a kombinovaným znevýhodněním ve věku od 18 do 45 let

Kapacita: 6 klientů

Terapie: canisterapie, hudební relaxace